KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı OKSE MUHENDİSLİK´ya (Bu metinde "OKSE MUHENDİSLİK" olarak kullanılacaktır) aittir.

OKSE MUHENDİSLİK internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, OKSE MUHENDİSLİK ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı OKSE MUHENDİSLİK internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini oxemuhendislik.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. oxemuhendislik.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

OKSE MUHENDİSLİK internet sitesini ziyaret eden ve OKSE MUHENDİSLİK sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2020 - OKSE MUHENDİSLİK. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi