Hakkımızda - Okse
KURUMSAL

Hakkımızda

 

Okse Mühendislik Madeni Yağlar olarak, madeni yağ ve gres sektöründe geçmişten gelen tecrübesiyle yerli ve ithal firmaların bayilik ve yetkili satıcılığını yapmaktayız. Ayrıca yüzey kimyasalları ve yağ alma malzemeleri konusunda da hizmet vermekteyiz.

Türkiye pazarındaki birçok madeni yağ ve gres üreten, ithal eden firmaların temsilcisi olma vasfımızla, devamlı gelişen teknoloji dünyasında müşterilerimize alternatif ürün çeşitlerimizle çok geniş çözüm önerileri sunmaktayız.

Müşterilerimiz iyi hazırlanmış çözümlere ihtiyaç duyar. Birlikte hem ihtiyaçlarınız, hem de uygulamalarınız için memnun edici çözümler geliştirmekteyiz.                                   

Misyonumuz
Müşterilerimizin taleplerini uygun fiyat ve kalitede temin ederken; doğru yerde, doğru ürün kullanmaları için bilgi ve tecrübelerimizi paylaşmaktır.

Vizyonumuz
Güleryüz, hoşgörü, güveninirlik olmak üzere kalitede süreklilik ve yüksek stok çeşitliliği ile müşterilerimize hizmet vermektir.

Değerlerimiz
Dürüstlük, Saygı, Yenilik, Çeşitlilik Kalite, Sorumluluk

Öncelikli hedefimiz; orta ve uzun vade de çalışmak istediğimiz müşteriler kazanmak ve bu müşterilerimizde mutlak müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

 

©2020 - OKSE MUHENDİSLİK. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi